Kızlar ayrıldıktan sonra çok komik bir hal alırlar. Fotoğraf çekinir internete atarlar, farklı erkeklerle muhattap olurlar sırf kıskandırma amacıyla. Fakat hep içlerinde acı kalır ayrılma acısı erkek gelip özür dilediğinde yok işte şöyle barışamayız gibi laflar ederler. Aslında gerçekte hala erkeği seviyordur. Kız telefonundan  toplu mesaj atarmış gibi erkeğe mesaj atar “Yarın Okula Kaçta Gideceğiz, Sınavlar ne zaman, Tatile ne zaman çıkıyoruz hanımlar” gibisinden. Halbuki erkeğe atılmış bir mesaj sırf yaşıyor ve seviyor belirtisi vermek için bu mesajı atarlar ama erkek napar tabikide  toplu mesaj olduğunu anlar ve her kızın ayrıldıktan sonra yapacağı şeylerden bir tanesi olduğunu düşünerek cevap verir. Ben bunları yaşadım kuzenimde yaşadım ayrıldıktan sonra (kendi istemiş ayrılmayı) toplu mesaj atarmış gibicesine mesaj atardı hep cevap gelmezdi bizide sıkı sıkı tembihler kimseye söylemeyin derdi.

Bir söz var bilirsiniz “Dönerse Senindir” gibisinden ben hep onu kullanırım bir kız ayrılınca eğer size toplu mesaj gibisinden  bir mesaj ya da kıskandırma çabalarındaysa sizi hala seviyor ama kıskandırmak istemiyor mesaj dahi atmıyor veya sadece arkadaşlarınan bahsediyorsa sizden nefret ediyor arkadaş :)

Erkekler ayrıldıktan sonra çoğu hatta %90’nı üzülmez ama %10 gibi bir sayı üzülür. Aslında hepsi üzülür ama kızlar gibisinden değil. Eğer bir erkeke kıza boş mesaj atıyor ya da toplu mesaj gibisinden mesaj atıyorsa çok seviyordur.

Bunları yazma gereği duydum bunlara yaklaşık bi 30DK önce şahit oldum ve hala şahit olmaktayım neden böyle bir yola başvuruyorlar acaba? gelip direkt ben seni hala seviyorum diyemediklerinden mi?.

Herneyse.